Диван Lorien Gala Collezione на сталевих ніжках 142x109x92 cm
Lorien - модний диван на високих сталевих ніжках в сучасному стилі лофт стилізованому під класику. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і високій спинці дивана з вираженою бічною підтримкою, яка огортає Вас з усіх боків як в чаші.
Найбільш комфортним він буде для відпочинку в сидячому положенні. Високі ніжки дозволяють легко прибирати під диваном або дістати предмет. За своїм стилем він також чудово впишеться у вітальню в індустріальному стилі, чи будь-яку де потрібно додати шик і елегантність.
Як і вся продукція від цього виробника - даний диван - дуже високої якості виготовлення. Доступний і дуже добре виглядає в усьому спектрі якісної тканинної оббивки польського виробництва. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків. Для оббивки доступний великий вибір тканини.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Ніжки | Металеві (висота 15 см) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 142 см |
| Глубина | 92 см |
| Висота | 109 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 54 см |




















