Диван Voss Gala Collezione двомісний на ніжках 137x101x97 cm
Voss - відродження кращих традицій класики в красивому дивані за допомогою сучасних технологій і високої якості виготовлення від відомої польської фабрики меблів. Високий стиль доповнюють комфортні енергоємні матеріали в сидіннях і спинці дивана, а також турботливий дизайн, який огортає Вас з усіх боків як в чаші. Підноситься диван на високих і зручних дерев'яних ніжках. Підлокітники зроблені з матеріалу який дуже довго прослужить.
За своїм класичним стилем диван чудово впишеться в вітальню або стане хорошим вибором для оформлення інтер’єрів кафе, чи де потрібно додати шик і елегантність.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити шкіряний диван.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Розкладання | Відсутня |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) 18 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 137 см |
| Глубина | 95 см |
| Висота | 101 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 53 см |













