Крісло Baron Libro 1S, 94x112x92 cm
Baron - престижне крісло в розкішному класичному стилі з красивими підлокітниками, високою спинкою і дерев'яними ніжками від польської фабрики.
Елітний класичний дизайн крісла відрізняють красиві вигнуті форми підлокітників і бічна підтримка спинки. Вони виглядають дуже багато і зручні. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни крісло дуже зручне для сидіння.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом.
Виготовляється крісло на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 94 см |
| Глубина | 92 см |
| Висота | 112 см |


