Крісло Marino Unimebel 75x84x99 см
Дивитись галерею
Крісло з вухами і м’якою високою спинкою на ніжках з натурального дерева ясен від польської фабрики Unimebel.
Вузькі підлокітники економлять корисну площу крісла і не займають зайве місце. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 78 см |
| Глубина | 84 см |
| Висота | 99 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глубина сидіння | 50 см |





