Крісло Nova Sweet Sit стьобане на ніжках 83x80x87 cm
Дивитись галерею
Nova - красиве крісло з колекції до диванів в стилі лофт на високих 20 см дерев'яних ніжках. Привабливості йому додає вишуканий класичний візерунок на стьоганих подушках спинки і підлокітників. В якості додаткової опції (за окрему плату) пропонується кругла подушечка валик під поперек.
У колекцію також входить тримісний і кутовий диван, які можна купувати окремо.
Для оббивки доступний великий вибір тканини групи А, B і C, також можна замовити зі шкірзамінником в нижній частині, всі комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Виробник - польська фабрика Gala Collezione, ця модель пропонується під її брендом - Sweet Sit.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Вибір широкої гами кольорів шкіри Madras в поєднанні з шкірзамінником, однотонної тканини групи А, B і C |
| Ніжки | Дерев'яні, (вибір кольору в опціях) 20 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 83 см |
| Глубина | 80 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 50 см |









