Крісло Pedro Unimebel 67x88x103 cm
Pedro - крісло в стилі лофт з високою спинкою і дерев'яними ніжками і підлокітниками на вибір з дерева або оббиті тканиною.
Класичний дизайн нашого відрізняють високі спинки і вузькі підлокітники з якісного дерева. Вони виглядають дуже елегантно і економлять корисну площу, не займають зайве місце. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Завершують композицію високі дерев'яні ніжки з натурального дерева високої якості - ясен.
Виготовляється на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
Додаткові подушки і валики можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить кутовий і розкладний диван, які можна купувати окремо.
Ціна вказана за диван в тканині групи А.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С. |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 67 см |
| Глубина | 88 см |
| Висота | 103 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 56 см |





