Диван Sandra Etap Sofa 3F розкладний, 220x82/104x109 cm
Дивитись галерею
Sandra - комфортний та якісний диван зі зручними підголівниками і повноцінним спальним місцем з дуже легкою системою розкладання easy lift (пума) на мікроліфтах. Сучасний дизайн в комфортному лаунж стилі зі зручною глибокою посадкою тільки сприяє приємному відпочинку.
Якість матеріалів і виготовлення - на рівні європейських стандартів від польського виробника м'яких меблів, яка продається не тільки в Східній Європі.
Виготовляється диван на польській фабриці Etap Sofa, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Спосіб розкладання easy lift - леопард |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях, Силіконовий наповнювач |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 220 см |
| Глубина | 109 см |
| Висота | 82/104 см |
| Спальне місце | 190x120 см |









