Кутовий диван Sandra Etap Sofa з підголівниками 2,5F-E-1HT/BK, 265x82/104x210 cm
Sandra - розкладний кутовий диван зі спальним місцем в сучасному стилі, на елегантних високих ніжках. Він відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку та щоденного сну, і не займає багато місця. Для зручного сидіння спинка укомплектована підголовником, який змінює кут нахилу і висоту сидіння. Диван можна розкласти і він стає з повноцінним спальним місцем, він має повноцінне спальне місце з дуже легкою системою розкладання easy lift (пума) на мікроліфтах. Основою для розкладаеного ліжка служить дерев'яна рама, плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах. У довгастій частині дивану розташована велика ніша для постільних речей.
Ви можете замовити шкіряний диван або вибрати з великої кількості тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Ціна вказана за диван 2,5F-E-1HT/BK розміром 265x82/104x210 см зі спальним місцем 195x120 см і нішею для постілі.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію
Виготовляється на польській фабриці Etap Sofa.
У тканині Zoya KR 10703 (як на першому фото, гр. 3, стійка до тварин та забруднення) - термін виготовлення 14 днів.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Спосіб розкладання easy lift - леопард |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях, Силіконовий наповнювач |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 265 см |
| Глубина | 210 см |
| Висота | 82/104 см |
| Спальне місце | 195x120 см |




















