Кутовий диван Hugo Etap Sofa розкладний правий з підголівниками OTM/BK-2F QF, 231x81(96)x171 cm
Hugo - розкладний кутовий диван зі спальним місцем в сучасному стилі, на елегантних високих дерев'яних ніжках. Він відрізняється зручною і компактною конструкцією для відпочинку та щоденного сну, і не займає багато місця. Для зручного сидіння спинка укомплектована підголовником, який змінює кут нахилу і висоту сидіння. Диван можна розкласти і він стає з повноцінним спальним місцем. Система розкладання в ньому найзручніша з рівною лежачої поверхнею - дельфін. Основою для розкладаеного ліжка служить дерев'яна рама, плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах. У довгастій частині дивану розташована велика ніша для постільних речей.
Ви можете замовити шкіряний диван або вибрати з великої кількості тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
У колекцію також входить тримісний диван і крісло, які можна купувати окремо.
Ціна вказана за диван OTM/BK-2F розміром 231x81(96)x171 см зі спальним місцем 200x125 см і нішею для постілі.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Спосіб розкладання дельфін |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 231 см |
| Глубина | 171 см |
| Висота | 81-96 см |







