Диван Belluno Gala Collezione розкладний з підголовниками 3F, 223x78-97x105 cm
Belluno - дуже комфортний диван з м’якими підлокітниками на якому зручно можуть розташуватися до трьох осіб. У стандарті виготовляється з рухомими підголівниками і розкладним ліжком. Має універсальний дизайн який підійде до будь-якого інтер'єру. Відноситься до найпопулярнішої колекції від польської фабрики і може бути доповнений рухливими модулями як на фото 6, кріслом звичайним або розкладним, а також будь-яким елементом доступним в наборі модулів на фото 7. Також як з окремих модулів можна зібрати диван будь-якого розміру.
Відрізняється високою якістю виготовлення і великим набором оббивки з різних сортів шкіри і величезного вибору тканини.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити диван зі шкіри.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також поєднання різного типу матеріалу двох кольорів (в опціях), а також кольору нитки. |
| Розкладання | Седаліфт (Sedalift) |
| Ніжки | Металеві хромовані (висота 3 см) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки від 78 см до 97 см, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 223 см |
| Висота | 78 см, 97 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 55 см |
| Спальне місце | 137x196 см |









