Диван Akita Libro розкладний 3FBA, 225x100x102 cm
Akita - широкий розкладний диван на великих м'яких подушках і на високих ніжках, з вузькими підлокітниками і з великим ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Оригінальний дизайн нашого дивана відрізняють рівні лаконічні форми і подушки підлокітники. Вони виглядають дуже модно. Також вони економлять корисну площу дивана і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання. Завершують композицію стильні металеві ніжки.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Chicago, Manhattan, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
На фото диван представлено в тканині monolith 63 pink.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Металеві |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Велика м'яка подушка |
| Додаткові опції | Подушки входять в комплектацію; Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 225 см |
| Глубина | 102 см |
| Висота | 100 см |
| Спальне місце | 192x140 см |












