Диван Shaggy Sweet Sit розкладний з подушками, 2(200)F, 254x100x94 см
Shaggy - широкий розкладний диван з м'якими подушками на спинці і широкими підлокітниками. Виготовлений в сучасному стилі з великими сидіннями і комфортними спинками. Він легко перетворюється в зручне ліжко завдяки системі розкладання G - DL - механізм якої дозволяє швидко розкласти диван і ідеально підходить для щоденного сну. Всередині знаходиться ніша для постілі і речей. У будь-якому інтер'єрі такий диван буде виглядати стильно і гармонійно, змінюючи його вигляд.
Завдяки хорошим розмірами, диван зручний для відпочинку і сну, з довжиною більше 2 метрів. У той же час завдяки вузьким підлокітникам він не займає багато місця в невеликих приміщеннях. Спальне місце при цьому - довжиною 200 см.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, всі комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione, ця модель пропонується під її брендом - Sweet Sit.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору однотонної тканини, шкіра - недоступна. |
| Розкладання | леопард, пума, G - DL |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові, 5 см |
| Сидіння | Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 254 см |
| Глубина | 100 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 58 см, 82 см без подушок |
| Спальне місце | 200x140 см |
| Вага | 88 кг |






