Диван Borsetta Wajnert розкладний з подушками SOF.3R 257 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний диван з широкими м'якими подушками, широкими підлокітниками, з великим спальним місцем для сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Недоступно в шкірі і тканині з візерунком. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі DL (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах. Великі м'які подушки, силіконово-пінний наповнювач. |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | У комплектацію входять чотири подушки |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Тканина зразка | Raven 22 світло-бежевий |
| Розміри | |
| Ширина | 257 см |
| Глубина | 120 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 56 см |
| Спальне місце | 210x172 см |
| Висота ніжок | 5 см |








