Диван Tiny Wajnert розкладний на ніжках з подушками і столиком SOF.3R 211 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний диван без підлокітників на високих дерев'яних ніжках , з дерев'яним столиком, з м'якими подушками, з великим спальним місцем. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед 3DL (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Великі м'які подушки, силіконово-піннний наповнювач, Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір кольору дерева столика, додаткової подушки, столика (42x25см) |
| Стиль | Лофт, мінімалізм |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 211 см |
| Глубина | 102 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 56 см |
| Спальне місце | 208x152 см |
| Висота ніжок | 12 см |








