Диван Austin Wajnert розкладний без підлокітника з подушками SOF.2R BOK A L 217 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний диван з одним підлокітником, на металевих ніжках, з м'якими подушками різного розміру, зі рівним ліжком для сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі 3DL (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, на ортопедичних хвильових пружинах. Великі м'які подушки, силіконово-гранульований наповнювач. |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | У комплектацію входять дві великі і дві малі подушки . Вибір оббивки для подушок і корпусу дивана. |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 217 см |
| Глубина | 93 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 59 см |
| Спальне місце | 200x140 см |
| Висота ніжок | 15 см |














