Крісло XVI Gala Collezione на дерев'яних ніжках 61x62x91 cm
Дивитись галерею
Крісло XVI - атмосферне крісло для акторської групи на дерев'яних ніжках в оригінальному дизайні, стилізоване під діяльність в сфері медіа. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і підлокітники, не боятись випасти з крісла під час активних знімальних процесів.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір кольорової гами тканини і шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 61 см |
| Глубина | 62 см |
| Висота | 91 см |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 44 см |
| Висота ніжок | 43 см |




