Крісло XV Gala Collezione на дерев'яних ніжках 50x61x91 cm
Дивитись галерею
Крісло XV - зручне крісло для столу на дерев'яних ножках в оригінальному дизайні, з високою спинкою - на кухню або вітальню. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і не боятись випасти з крісла під час веселих застіль. Також комфортній експлуатації сприяє вентиляція внизу спинки.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір кольорової гами тканини і шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 61 см |
| Висота | 91 см |
| Висота сидіння | 51 см |
| Глубина сидіння | 48 см |
| Висота ніжок | 40 см |


