Крісло K-34 Unimebel натуральний ясен 50x63x92 см
K-34 - сучасне крісло до столу із ніжками з натурального дерева ясена, красивою спинкою, м’яким сидінням і широким вибором кольору тканини від польської фабрики.
Оригінальний дизайн нашого крісла відрізняють комфортна м'яка спинка і сидіння, які економлять корисну площу і не займають зайве місце. Воно досить легке і компактне, тому легко впишеться в будь-яке приміщення. Додає комфорту сидіння з м’яким наповнювачем.
Виготовляється крісло на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Можна вибрати додатково подушки в опціях - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 50 см |
| Глубина | 63 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 45 см |



