Крісло XII Gala Collezione на дерев'яних ніжках 52x60x92 cm
Дивитись галерею
Крісло XII - зручне крісло для столу на дерев'яних ножках в оригінальному дизайні, з високою спинкою - на кухню або вітальню. Хороша бічна підтримка дозволяє зручно в ньому розташуватися, спиратися на високу спинку і не боятись випасти з крісла під час веселих застіль.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір кольорової гами тканини і шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Глубина | 60 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глубина сидіння | 46 см |
| Висота ніжок | 40 см |















