Крісло Aurora Unimebel 81x82x91 см
Aurora - крісло з високою спинкою на оригінальних металевих ніжках в стилі лофт від польської фабрики Unimebel.
Сучасний дизайн крісла відрізняють елегантні підлокітники. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється крісло на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи D. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Подушки входять безкоштовно до комлекту дивана з двома кріслами.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних пружинах Бонеллі |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 81 см |
| Глубина | 82 см |
| Висота | 91 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Глубина сидіння | 52 см |






