Крісло K-23 Unimebel натуральний ясень 64x71x70 cm
K-23 - модне крісло для дому з дерев'яними ніжками-підлокітниками з натурального дерева ясень від польської фабрики.
Оригінальний дизайн нашого крісла відрізняє стильна спинка в якості підлокітника, яка економить корисну площу і не займає зайве місце. Воно досить легке і компактне, тому легко впишеться в будь-яке приміщення. Додає комфорту сидіння з наповнювачем з високо-еластичної піни і ортопедичних хвилястих пружин. Завершують композицію ніжки з натурального дерева.
Можна вибрати додатково подушки в опціях - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється крісло на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
В якості оббивки доступна тільки тканина групи - A. Для вибору доступні багато відтінків і текстур тканини. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик групи - A, понад 50 зразків різної текстури та кольору; можливість приміряти тканину на крісло. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 64 см |
| Глубина | 71 см |
| Висота | 70 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глубина сидіння | 58 см |


