Крісло Hampton Wajnert на ніжках з підголівником FOT.BF 112x100-109x84-100 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Крісло на ніжках з рухомими підголівниками, красивими підлокітниками і ніжками. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях. Металеві срібні. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір дерев'яних і металевих ніжок. |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 112 см |
| Глубина | 100-109 см |
| Висота | 84-100 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
| Висота ніжок | 12 см |










