Кутовий диван Hampton Wajnert розкладний на ніжках з підголівниками 3W-H1-1HT 287x212 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний кутовий диван на ніжках, з рухомими підголівниками, з красивими підлокітниками і ніжками. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях. Металеві срібні. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір дерев'яних і металевих ніжок. Оббивка тканиною розкладного ліжка. |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 287 см |
| Глубина | 212 см |
| Висота | 84-100 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
| Спальне місце | 190x120 см |
| Висота ніжок | 12 см |
| Вага | 150 кг |













