Кутовий диван Lorens Gala Collezione з ліжком, реклайнером і баром 373x216x98 см
Розкладний кутовий диван з ліжком та реклайнером на електроприводі, баром зі столиком та USB, рухомими підголівниками по всьому периметру. Для повного комфорту верхня частина спинки з підголівником регулюється по куту нахилу. Він однаково зручний для відпочинку та розваг. Укомплектований ліжком зі зручною системою розкладання - дельфін, яка перетворює його в рівну спальну поверхню. Крісло з реклайнером - висувними підніжками і спинкою що нахиляється на електроприводі. Для кришки бару можна обрати колвр дерева. Від USB можна підзярядити мобільний пристрій.
Екстравагантний стиль доповнюють високі металеві ніжки які ніби підвішують його в повітрі і дають можливість легко прибирати під ним.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників, а також можна замовити диван зі шкіри.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Великий ящик для речей |
| Ніжки | Металеві чорні, Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Поліуретанова піна на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 373 см |
| Глубина | 216 см |
| Висота | 78 см, 98 см з піднятим підголівником |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Спальне місце | 124x193 см |
| Висота ніжок | 10 см |












