Крісло Massimo Gala Collezione з ручним реклайнером шкіряне 1(70)TV, 112x78-99x105-158 cm
Дивитись галерею
Massimo - красиве крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на ручному приводі, рухомим підголівником, що йде в комплекті і підвищуює рівень комфорту. Воно однаково зручне для відпочинку та розваг.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити крісло зі шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
Ціна вказана за крісло в шкірі Madras.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка механічним способом |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 112 см |
| Глубина | 105-158 см |
| Висота | 78 см, 99 см з піднятим підголівником |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 56 см |


