Кутовий диван з баром і реклайнером Massimo Gala Collezione лівий 2.5QFLW-EDŚP-1(70)TVBBe-BAR(2)ŚC-1D(1)SP, 336x78-99x268 cm
Massimo - досконала і довершена система з усіма необхідними функціями, найбільший кутовий диван однаково зручний для відпочинку та розваг.
Для відпочинку тут є - різні м'які блоки, що збільшують поверхню сидіння або лежання, крісло на елетросенсорах з висувною підставкою для ніг і спинкою що нахиляється , регульована за кутом нахилу - верхня частина спинки. Також є велика ніша для речей.
Для приємного проведення часу - бар зі столиком і ємністю для речей.
Такий же в нього доведений до досконалості дизайн - з тонкими лаконічними лініями і розкішними подушками. Він освіжить будь-який інтер'єр.
Ціна вказана за комплект 2.5QFLW-EDŚP-1(70)TVBBe-BAR(2)ŚC-1D(1)SP розміром 336х268 см з розкладним ліжком і нішею для постілі, реклайнером, баром з дерев'яною кришкою без музпанелі. Матрац в розкладному ліжку тепер оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Тип розкладання - дельфін |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електро-приводом під'єднаним до кабеля |
| Вбудований бар | Середній з секцією для речей і столиком |
| Додаткові опції | Вибір кольору дерева кришки бару (ті ж зразки що і для дер. ножок) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 336 см |
| Глубина | 268 см |
| Висота | 78 см, 99 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 56 см |


















