Кутовий диван Massimo Gala Collezione на електроприводі лівий 2.5VL-EDŚP-KE(70)2SP, 268x78-99x245 cm
Massimo - красивий кутовий диван в стилі лофт з рухомими підголовниками і без підлокітника з одного боку. Його фішкою є електрична система розкладання двох подушок, яка висовує їх вперед і трохи нахиляє спинку. Він великий і однаково зручний для відпочинку та розваг. Також є велика ніша для речей.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини групи A, B, C і D, а також можна замовити диван зі шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Такий же в нього доведений до досконалості дизайн - з тонкими лаконічними лініями і розкішними подушками. Він освіжить будь-який інтер'єр.
Ціна вказана за комплект 2.5VL-EDŚP-KE(70)2SP розміром 268х245 см.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретан (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 268 см |
| Глубина | 245 см |
| Висота | 78 см, 99 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 56 см |











