Крісло Nola Gala Collezione, 1(50)S 95x79-92x95 cm
Дивитись галерею
Nola - екстравагантне крісло з рухомим підголовником, нішею для речей і м'яким сидінням. Спинка на м'якому наповнювачі top elastic.
Дизайн колекції вражає довершеними плавними формами і низькими лініями. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряне крісло, також доступний великий вибір недорогої тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Ніша | Ніша для речей |
| Ніжки | Металеві, 8 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Піна top elastic |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 95 см |
| Глубина | 95 см |
| Висота | 79-92 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 56 см |








