Диван Volta Gala Collezione з 2-ма електро реклайнерами, баром і столиком BOKL-1(70)TVBBe-BAR(5)ŚC-1(70)TVBBe-BOKP, 248x86-106x106-167 cm
Volta - красивий диван в сучасному стилі лофт з дуже приємними м'якими ортопедичними подушками на еластичному наповнювачі. Для повного комфорту верхня частина спинки комплектується підголівником і регулюється по висоті і куту нахилу. На особливу увагу заслуговує вбудоване крісло з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою, що нахиляється - на електроприводі (від розетки), також можна додати акумулятор. Посередині можна встановлювати скошений або прямий бар з полкою, колір дерева обирається зі зразків.
Ергономічний дизайн перетворює диван в комфортну лаунж зону, з просторим місцем для відпочинку. Екстравагантний стиль доповнюють високі металеві ніжки які ніби-то підвішують його в повітрі і дають можливість легко прибирати під ним.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Можна замовити шкіряний диван, також доступний великий вибір якісної тканинної оббивки.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Ніжки | Металеві, 10 см |
| Сидіння | Високоеластична піна top elastic на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на эластичных ремнях |
| Підголівник | Збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 248 см |
| Глубина | 106-167 см |
| Висота | 86 см, 106 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 49 см |
| Глубина сидіння | 58 см |





