Диван Diuna Libro 3FBA розкладний без підлокітників 202x103x94 cm
Diuna - сучасний розкладний диван ліжко без підлокітників з великим рівним спальним місцем. Розкладається він дуже простою і легкою у використанні системою на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Оригінальний дизайн дивана відрізняють рівні лаконічні форми і подушки підлокітники. Товсті та м'які подушки і спинки та сидіння виглядають дуже модно і дуже зручні для сидіння. Також вони економлять корисну площу дивана і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання. Завершують композицію стильні хромовані ніжки.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
Спосіб раскладання на прикладі Play Full Blue
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Спинка | Велика м'яка подушка |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 202 см |
| Глубина | 103 см |
| Висота | 94 см |
| Спальне місце | 202x158 см |
| Висота ніжок | 12 см |


