Диван Dracena Unimebel розкладний 214x95x93 см
Довгий розкладний диван з високою спинкою і вузькими підлокітниками на високих ніжках з натурального дерева від польської фабрики Unimebel. Він має повноцінне спальне місце з простою у використанні системою розкладання єврокнижка, яка піднімається і опускається легким клацанням. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Вузькі підлокітники економлять корисну площу дивана і не займають зайве місце. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить крісло, яке можна купувати окремо.
Задня частина спинки дивана оббита тканиною.✅
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Розкладання | click-clack (клацанням) - єврокнижка |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах бонель і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Примітки | Спинка дивана обита тканиною |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 214 см |
| Глубина | 95 см |
| Висота | 93 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 59 см |
| Спальне місце | 189x124 см |










