Диван Eris Wajnert з підголівниками SOFA.2,5BF 198 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Диван для вітальні з підголівниками на високих металевих ніжках. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Недоступно в шкірі і тканині з візерунком. |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні матові |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір металевих ніжок і полозів на металевому каркасі |
| Стиль | Лофт, індустріальний |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 198 см |
| Глубина | 98 см |
| Висота | 88-107 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 59 см |
| Висота ніжок | 15 см |









