Диван Imperio Wajnert розкладний на ніжках з підголівниками SOF.3,5W 237 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Широкий розкладний тримісний диван на ніжках, з рухомими підголівниками, стьобаним сидінням, м'якою спинкою, зручним ліжком для щоденного сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, силіконовий наповнювач |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Оббивка тканиною розкладного ліжка. |
| Стиль | Лофт, скандинавський |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 237 см |
| Глубина | 104 см |
| Висота | 84-100 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 54 см |
| Спальне місце | 184x120 см |
| Висота ніжок | 12 см |











