Диван Jerry-80 Libro розкладний 1FBK, 95x82x88 cm
Jerry-80 - маленький розкладний диван шириною 95 см, з вузькими підлокітниками, обшитими красивою декоративною латкою, і зручним ліжком довжиною 185 см. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою висувною системою розкладання з рівною лежачою поверхнею. Для постільних і інших речей доступна невелика ніша.
Універсальний дизайн нашого дивана відрізняють рівні форми і вузькі обшиті підлокітники і подушка. Компактні розміри дивана збільшують корисну площу вашого приміщення і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Chicago, Manhattan, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
На фото диван представлено в тканині aston 16, aston 19.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Висувна |
| Сидіння | Високоеластична піна |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 95 см |
| Глубина | 88 см |
| Висота | 82 см |
| Спальне місце | 185X80 см |






