Диван ліжко Duet Libro двоярусний 2LBK, 199x85x88 cm
Duet - двоярусний диван ліжко з двома окремими лежачими місцями, з вузькими стінками по колу та стильними подушками з ґудзиками. Він має два невеликі, але зручні спальні місця, верхнє шириною 80 см, нижнє з простою системою розкладання. Для постільних і інших речей доступна ніша.
Вільні подушки можна переставляти у будь-яке місце. Конструкція заощаджує корисну площу дивана і дає більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Chicago, Manhattan, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
На фото диван представлено в тканині fancy 85 lt. grey, fancy 79 navy. Вартість вказано в тканині Fancy.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Нижня частина висувна |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 199 см |
| Глубина | 85 см |
| Висота | 88 см |
| Спальне місце | Верх 191x80 см, низ 191x70 см |




