Диван Luzi Etap Sofa розкладний на металевих ніжках 234x80x99 cm
Дивитись галерею
Luzi - модний розкладний диван зі стьобаними подушками на сидіннях в сучасному стилі лофт, на елегантних металевих ніжках. Він відрізняється підвищеним комфортом завдяки своєму дизайну з енергоємних і м'яких подушок на спинках. Також він укомплектований основним набором необхідних функцій. Диван також можна розкласти і він стає з повноцінним спальним місцем. Система розкладання в ньому теж зручна і легка у використанні - висувна вперед.
Ви можете вибрати з великої кількості тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
Виготовляється на польській фабриці Etap Sofa.
У колекцію також входить кутовий диван, крісло і пуфік, які можна купувати окремо.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Широка гамма кольору тканини в 6-ти цінових групах. Виготовляється тільки в тканині, шкіра - недоступна. |
| Розкладання | Висувна |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Підлокітники | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 234 см |
| Глубина | 99 см |
| Висота | 80 см |














