Диван з подушками Maui Ultrasofa Etap Sofa 280x87x131 см
Maui - великий диван з м'якими подушками на спинці в сучасному стилі. Дизайн реалізований в єдиній круглій лінії сидіння у формі подушки з спинкою закритою чотирма великими і двома маленькими подушками. Ще однією перевагою конструкції є те, що підлокітники не займають багато місця. Наповнювач сидіння більше схожий на ортопедичне ліжко, подушка на спинці - навпаки дуже м'яка і енергоємна, в неї Ви немов провалюєтесь. Для сну він не потребує розкладання завдяки великій ширині і глибині.
У колекцію також входить крісло, яке можна купувати окремо.
Виготовляється диван тільки в оббивці з тканини, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір з 5-ти цінових груп тканини.
Виготовляється диван на польській фабриці Etap Sofa.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору з великої кількості текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Відсутнє |
| Ніжки | Пластикові чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на еластичних ременях, силіконово-гранульований наповнювач |
| Спинка | Поліуретанова піна, силіконово-гранульований наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 280 см |
| Глубина | 131 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння | 41 см |











