Диван Max XIX Unimebel розкладний 222x110x90 cm (191x151 cm)
Max XIX - широкий розкладний диван з м'якими подушками, трьома підголовниками у комплекті, з подвійним пружинним блоком і красивими дерев'яними ніжками від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з рівною лежачою поверхнею. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Класичний дизайн нашого дивана відрізняють комфортні м'які спинки. Вони виглядають дуже елегантно і зручні для сидіння. Також вони економлять корисну площу дивана і не займають зайве місце. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Завершують композицію ніжки з натурального дерева.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
Додаткові подушки і валики для дивана можна вибрати в опціях.
Ціна вказана за диван в тканині групи А.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С. |
| Розкладання | easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і пружинах Бонеллі |
| Спинка | Велика м'яка подушка |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 222 см |
| Глубина | 110 см |
| Висота | 90-102 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 74 см |
| Спальне місце | 191x151 см |





