Диван Mellow Etap Sofa розкладний тримісний 3F, 238x87/101x104 cm
Дивитись галерею
Mellow - модний розкладний диван в стилі лофт на високих металевих ніжках, з рухомими підголовниками і з широкими підлокітниками. Рівний лаконічний дизайн впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Розкладається диван дуже легко завдяки системі easy lift, що означає - легкий підйом. Диван стане прекрасним доповненням для інтер’єрів в індустріальному стилі.
Якість виготовлення і оббивки - на рівні європейських стандартів від польського виробника.
Виготовляється диван на польській фабриці Etap Sofa.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна, пума |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 238 см |
| Глубина | 104 см |
| Висота | 87/101 см |
| Спальне місце | 190x120 см |






