Диван Mellow Sweet Sit розкладний з подушками 1(100)FL-1(100)FP 282x125x94 см
Широкий розкладний диван з великими м’якими подушками та похилими підлокітникам і двома розкладними ліжками. Диван має глибокі та зручні сидіння, обтягнуті м'якою тканиною з ніжною текстурою. Для сну він має зручну систему розкладання G - DL, яка допомагає розкласти ліжко та перетворює його в рівну спальну поверхню. В кожній половині дивана є ніша для речей. Розклавши дві половини ви отримуєте одне велике ліжко. Як додаткова опція доступні подушки. Підлокітник вшитий.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione під брендом Sweet Sit .
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору однотонної тканини. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед G - DL |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, силіконовий наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 282 см |
| Глубина | 125 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 75 см, 105 см без подушок |
| Спальне місце | 161x205 см |
| Висота ніжок | 5 см |
| Вага | 110 кг |



