Диван Mia Bydgoskie Meble з ортопедичним матрацом 3F, 204x87x107 cm
Mia - розкладний диван на високих дерев'яних ніжках з ортопедичним матрацом і з рухомими підголовниками від польського виробника. У цій версії він має повноцінне спальне місце 140x200 см з дуже зручним ліжком на системі розкладання італійський стелаж з вбудованим матрацом.
Чудово впишеться в будь-який сучасний або класичний інтер'єр. Завершують композицію високі ніжки з масиву дерева.
Виготовляється кутовий диван в різній комплектації, на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Широка гамма кольору тканини в 5-ти цінових групах. Виготовляється тільки в тканині, шкіра - недоступна. |
| Розкладання | Італійський стелаж з м'яким матрацом |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна, силіконовий наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 204 см |
| Глубина | 107 см |
| Висота | 87 см |
| Спальне місце | 140x200 см |
