Диван Possi Unimebel розкладний 209x93x95 см
Possi - розкладний диван на оригінальних металевих ніжках в стилі лофт від польської фабрики Unimebel. Він має спальне місце з простою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і опускається легким клацанням. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Класичний дизайн дивана відрізняють м’які спинки і вузькі підлокітники. Вони виглядають елегантно і економлять корисну площу. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи D. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Спинка дивана обита тканиною.
Подушки входять безкоштовно до комлекту дивана з двома кріслами.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Розкладання | click-clack (клацанням) - єврокнижка |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних пружинах Бонеллі |
| Примітки | Спинка дивана обита тканиною |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 209 см |
| Глубина | 93 см |
| Висота | 95 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 60 см |
| Спальне місце | 188x126 см |






