Диван Rock Wajnert розкладний з подушками WER.3 - FF 219 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний диван з широкими подушками, вузькими підлокітниками, з великим спальним місцем для сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Недоступно в шкірі. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі DL (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Сидіння | Поліуретанова піна на пружинах бонель і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Великі м'які подушки, силіконово-пінний наповнювач. |
| Примітки | Ціна в тканині групи A0 |
| Додаткові опції | Вибір широких і вузьких підлокітників. Вибір оббивки для подушок і корпусу дивана. |
| Стиль | Лофт, мінімалізм |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 219 см |
| Глубина | 95 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 56 см |
| Спальне місце | 199x150 см |






