Диван Sempre Wajnert з підголівниками і висувним сидінням з електроприводом SOF.3R 256 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Диван для вітальні з двома висувними сидіннями, рухомими підголівниками і з широкими підлокітниками. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Недоступно в шкірі і тканині з візерунком. |
| Розкладання | Висувне сидіння з електричним приводом |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Стиль | Італійський |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 256 см |
| Глубина | 113 см |
| Висота | 79-120 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 58-120 см |
| Спальне місце | 120x200 см |
| Висота ніжок | 3 см |























