Диван Silia Unimebel розкладний 230x93x100 см
Silia - широкий розкладний диван з високою спинкою і зручними підлокітниками, просторим ліжком від польської фабрики Unimebel. Він має повноцінне спальне місце з легкою у використанні системою розкладання типу клік-кляк, яка піднімається і опускається легким клацанням. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Класичний дизайн з рівними і правильними формами відрізняють високі спинки і зручні підлокітники. Вони виглядають дуже елегантно і дуже зручні для сидіння. Також наш диван відрізняють комфортні сидіння з пружинним блоком. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Додаткові подушки і валики для дивана можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить крісло, яке можна купувати окремо.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С |
| Розкладання | click-clack (клацанням) - єврокнижка |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і пружинах Бонеллі |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 230 см |
| Глубина | 93 см |
| Висота | 100 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 55 см |
| Спальне місце | 189x128 см |





