Диван Tango Wajnert на ніжках SOF.3BF 217-256 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Диван на ніжках, з рухомими регульованими підлокітниками, великими м'якими подушками. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. |
| Ніжки | Металеві хромовані срібні. Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна |
| Підлокітники | Регульовані, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Підголівник | Опція, замовляється окремо |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір боковини зі срібними ніжками і вставками чи дерев'яними |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 217-256 см |
| Глубина | 103-114 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 55-72 см |
| Висота ніжок | 12 см |














