Диван Verdi-Max Unimebel розкладний 221x109x93 см
Verdi - широкий розкладний диван з підлокітниками в дерев'яній окантовці від польської фабрики Unimebel. Він має велике спальне місце з дуже легкою системою розкладання на мікроліфтах типу леопард. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Класичний дизайн дивана відрізняють м’які спинки з подушками і вузькі підлокітники з якісної деревини. Вони виглядають елегантно і економлять корисну площу, не займають зайве місце. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи D. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
Додаткові подушки і валики для дивана можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить крісло, яке можна купувати окремо.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі easy lift (леопард) |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і пружинах Бонеллі |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 221 см |
| Глубина | 109 см |
| Висота | 93 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 54 см |
| Спальне місце | 190x148 см |





