Крісло реклайнер Cirilo Libro 1SeF з електроприводом
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | З висувною підставкою для ніг, на металевому каркасі, з підголівником, з подушкою під голову |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Ніжки | Металевий каркас чорний матовий; висота 16 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях, подушка |
| Підголівник | Подушка в комплекті |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 83 см |
| Глубина | 96-172 см з розкладеним реклайнером |
| Висота | 92-110 см з піднятою подушкою |




