Крісло Figaro Unimebel 90x88x89 cm
Figaro - класичне крісло на високих дерев'яних ніжках з можливістю вибору трьох видів підлокітників, з прямими або вигнутими підлокітниками, з полицями – за доплату, з сидінням на зручному пружинному блоці.
Класичний дизайн відрізняють високі спинки і підлокітники на вибір. Вони виглядають дуже елегантно і дуже зручні для сидіння. Також вони економлять корисну площу і не займають зайве місце. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Завершують композицію високі дерев'яні ніжки з натурального дерева.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С. |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Подушки входять в комплектацію; Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 90 см |
| Глубина | 88 см |
| Висота | 89 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глубина сидіння | 57 см |



