Крісло реклайнер Fuga Libro 1SeF з електроприводом
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | З висувною підставкою для ніг, на високих ніжках, з підголівником |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Ніжки | Металеві чорні матові; висота 14 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 97 см |
| Глубина | 107-174 см з розкладеним реклайнером |
| Висота | 85-106 см з піднятим підголівником |




